השכרת מקרנים

כולם צריכים לראות את מה שיש לכם להגיד 🎥
אצלנו בקבוצת אליאב תוכלו למצוא מגוון מקרנים ומסכים להשכרה באיכות גבוה ובמחיר מדהים!

אנחנו מומחים בהשכרת מקרן ומסך 📽

צריכים ייעוץ? עזרה? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור ולייעץ » 052-686-97-63 📞

  יצירת קשר זריזה

  45%-
  השכרת מקרן 2700 אנסי לומנס
  מחיר מבצע:
  120 ₪
  מחיר רגיל:
  220 ₪
  28%-
  השכרת מקרן 3000 אנסי לומנס
  מחיר מבצע:
  180 ₪
  מחיר רגיל:
  250 ₪
  17%-
  השכרת מקרן 4000 אנסי לומנס
  מחיר מבצע:
  250 ₪
  מחיר רגיל:
  300 ₪
  31%-
  השכרת מקרן 3500 אנסי לומנס
  מחיר מבצע:
  180 ₪
  מחיר רגיל:
  260 ₪
  50%-
  השכרת סטנד למקרן
  מחיר מבצע:
  35 ₪
  מחיר רגיל:
  70 ₪
  33%-
  השכרת מסך הקרנה 1.80X1.80 על חצובה
  מחיר מבצע:
  80 ₪
  מחיר רגיל:
  120 ₪
  50%-
  השכרת מקרן 1500 אנסי לומנס
  מחיר מבצע:
  90 ₪
  מחיר רגיל:
  180 ₪
  32%-
  השכרת חבילה מהסרטים מקרן ומסך + הגברה
  מחיר מבצע:
  320 ₪
  מחיר רגיל:
  470 ₪
  השכרת קליקר
  מחיר רגיל:
  50 ₪

  יש לכם ערב חברה או סתם ערב קריוקי? צריכים מקרן לאירוע? הגעתם למקום הנכון.

  דרכנו ניתן להשכיר מקרן לאירוע במחירים אטרקטיביים, ללא עלות גבוהה ומיותרת, לייעוץ ראשוני והכוונה מוזמנים לחייג אלינו.

  ​לאחרונה ביותר ויותר אירועים יש לנו צורך בהשכרת מקרן, מקרן כיום עולה אלפי שקלים ואופציה משתלמת במיוחדת יכולה להיות השכרת מקרן לאירוע שלנו.

  השכרת מקרן הנו תהליך קל ופשוט ולא מצריך שום ידע או ניסיון קודם בהפעלה, אצלנו מה שיש לעשות כאשר שוכרים מקרן זה רק לחבר אותו לחשמל ולמחשב או למקור מדיה אחר והמקרן להשכרה שלנו יקלוט כל דבר שתחברו באופן אוטומטי בלי צורך להגדיר שום דבר במקרן.

  השכרת מקרן – למתי צריך?

  חלק מהשימושים הרבים שיש למקרן להשכרה הוא להרצאות ונאומים, לעיתים המקרן עוזר לנו להמחיש את מה שאנחנו רוצים להסביר ולהציג בצורה הרבה יותר טובה, בין אם זה הקרנת מצגת הנלוות להרצאה או בין אם זה סרט לחיזוק דברינו בהרצאה, מקרן להשכרה זה אחלה דרך לסדר את הפינה של הצגת שקופיות או סרטונים, תמונות ועוד באירועים מסוג הרצאות.

  השכרת מקרן – להקרנת סרט

  כיום מסיבות כמו ימי הולדת או ימים בקייטנה מסוימת כוללים הקרנת סרט, מקרן להשכרה יכול לסדר לנו אחלה איכות ואווירה של קולנוע ממש במידה ואנחנו רוצים להקרין סרט למספר רב של אנשים, מומלץ מאד גם לקחת מכונת פופקורן להשכרה לאירועים של הקרנת סרט מהסוג הזה, זה יוסיף המון לאווירה ויתן לנו הרגשה של בית קולנוע אמיתי. בנוסף כל המקרנים שאנחנו מחזיקים הם באיכות HD מה שיכול להוסיף לנו המון לאיכות ההקרנה ולחווית הצפיה.

  מקרן להשכרה – להצגת מצגת לאירועים

  לפעמיים באירועים כמו אירועים עסקיים יש לנו צורך במקרן בכדי שיהיה תמונה של לוגו החברה בגדול או באירועים כמו בר/בת מצווה שאנחנו רוצים שבמהלך האירוע ירוצו על המסך תמונות של בעל השמחה.

  השכרת מקרן לקריוקי

  מקרן להשכרה יכול לשמש אותנו גם לערב קריוקי, אין כמו שירי קריוקי בגדול על מסך הקרנה, זה יתן לכם חוויה טובה ויעשה לכם חשק לא להפסיק לשיר..

  כמובן שלהשכרת מקרן יכולים להיות עוד מגוון שימושים שונים ומגוונים ואלה רק חלק מהדברים הנפלאים שניתן לעשות עם מקרן להשכרה.

  השכרת מקרן - חברת אליאב
  השכרת מקרנים

  בכדי למדוד את עוצמת הארה של נורת המקרן אנחנו משתמשים במושג לומנס אנסי כמו שלדוגמא בכדי למדוד מרחק אנחנו משתמשים בק"מ כאן אנחנו משתמשים ביחידת מידה של אנסי לומנס כך שלדוגמא מקרן בעוצמת 2700 אנסי לומנס יכול להספיק לעד בערך 150 אנשים במקום חשוך, אם אתם לא יודעים איזה מקרן אתם צריכים לאירוע שלכם, זאת אומרת איזה עוצמת הארה אתם צריכים אז אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור בעניין.

  החיבורים הנפוצים ביותר כיום לחיבור המקרן למקור המדיה הם חיבורי VGA  או HDMI או RCA .

  לפני ששוכרים מקרן תמיד כדאי שתוודאו שהחיבור שאתם צריכים קיים במקרן, יש מגוון עצום של מקרנים בשוק ולא בטוח שכולם כוללים את סוג החיבור שאתם צריכים, לכן חשוב מאד שתבדקו את העניין לפני שאתם שוכרים.

  להשכרת מסך הקרנה בנוסף למקרן ישנה חשיבות רבה, התמונה שפולטת נורת המקרן תוצג לכם באופן הרבה יותר ברור וטוב כאשר נציג אותה על מסך הקרנה, זה יראה בנוסף הרבה יותר מקצועי, כמובן שאפשר להקרין תמונה גם על קיר או סדין לבן אבל זה יראה הרבה פחות טוב וגם האיכות של התמונה שפולטת המקרן תרד משמעותית, לכן אנחנו ממליצים להוסיף עוד כמה שקלים וליהנות מאיכות הקרנה מעולה.

  השכרת מסך הקרנה - חברת אליאב

  כאשר אנחנו שוכרים מקרן יש לקחת בחשבון כמה דברים הכרחיים במיוחד. דבר ראשון זה לדאוג להשכרת הגברה, במידה ואנחנו מקרנים קובץ הכולל המדיה, כמו לדוגמא סרט או קריוקי יש לנו צורך גם ב- השכרת רמקולים כדי שנוכל לשמוע בצורה טובה גם את השמע שיוצא מאותו הקובץ, צריך לזכור שמקרן לא כולל בתוכו רמקולים, אומנם יש מקרנים שכוללים רמקול קטן אבל זה ממש ממש חלש ולרוב לא יתן לנו מענה לפתרון השמע. דבר שני שצריך לקחת בחשבון זה מרחק סביר בין מסך ההקרנה לבין המקרן, ככל שנרחיק יותר את המקרן ממסך ההקרנה נקבל תמונה גדולה יותר וככל שנקריב את המקרן למסך ההקרנה גודל התצוגה של התמונה יקטן, לכן אנחנו צריכים לקחת בחשבון שיש לדאוג למרחק של לפחות בערך 4 מטר על מנת להציג גודל תמונה סבירה.

  לפעמיים כאשר אנחנו שוכרים מקרן יש הרבה בעיות נפוצות שממש קל לסדר וזה עניין רק של הגדרה בהגדרות של המקרן, התקלות הנפוצות ביותר של השכרת מקרן זה מצבים בהם הפוקוס של המקרן לא לגמרי טוב, אנחנו יכולים לחבר את המקרן למחשב לדוגמה והתמונה תראה לנו ממש ממש לא ברורה ובפוקוס לא טוב בכלל, איך מסדרים את זה ? פשוט מאד, מסגרת העדשה של המקרן ניתנת לסיבוב וכשאר תסובבו את המסגרת של העדשה תוכלו לדאוג שהמקרן יכנס לפוקוס ובנוסף תוכלו להגדיל ולהקטין את התמונה המוצגת.

  השכרת מקרנים - חברת אליאב

  עוד תקלה נפוצה זה שמחברים את המקרן למחשב וכלום לא קורה, זאת אומרת שפשוט לא רואים שום תמונה, דבר כזה יכול להיגרם מהגדרה לא נכונה של המקרן, נצטרך במקרה כזה לעבור על הכניסות של המקרן ולהגדיר את המקרן על החיבור שאותו חיברנו, או לחלופין להעביר את המקרן למצב קליטה אוטומטי ככה שברגע שתחברו משהו המקרן יאתר לבד את סוג החיבור שחיברתם.

  תקלה נפוצה נוספת זה כאשר אנחנו רואים תמונה אבל היא ממש חשוכה כך שבקושי רואים, במקרה כזה נצטרך להיכנס להגדרות המקרן האמצעות הלחצנים שנמצאים בגב המקרן ולהגדיל את עוצמת הבהירות של המקרן.

  אם יש לכם שאלות נוספות בקשר להשכרת מקרנים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור בכל מה שצריך בעניין, מאחלים לכם אירוע מוצלח ומדהים !

  התמונות באתר להמחשה בלבד. ט.ל.ח​. לקוחות יקרים, ייתכנו עליות מחירים על השכרת ציוד בחלק מהמוצרים ביום העצמאות, פורים ול"ג בעומר, יש להתעדכן אצל נציגי המכירות.
  כל הזכויות שמורות לחברת "אליאב - ציוד לאירועים"