דף הבית » בלוג מאמרים » ציוד הגברה לכנס עסקי
10 מרץ 2019

ציוד הגברה לכנס עסקי

כיום חברות רבות מארגנים כנסים ואירועים שונים, רוב החברות בשוק מטילות את המשימה המאתגרת על אחד העובדים ובוחרים שלא להשתמש בחברת הפקה חיצונית.
זה יכול להיות מהסיבה הכלכלית או אולי מהסיבה שהאירוע קטן מידי בכדי להפקיד אותו בידי מפיק אירועים מקצועי או בכלל מהסיבה שיש עובד או עובדת מוכשרים מאד בחברה שפשוט יודעים לארגן אירועים וכנסים שכולם ידברו עליהם.

ציוד הגברה לכנס עסקי

רוב החברות בשוק בוחרים להשתמש בחברה של השכרת ציוד לאירועים על מנת לספק להם את הציוד הדרוש עבור הכנס, הרי לא כל חברה מחזיקה במלאי של ציוד לאירועים ובצדק.

אך חשוב לדעת שכשאר אנחנו בתור עובדים מארגנים לחברה שבה אנחנו עובדים כנס, הרצאה או אירוע מסוים, אנו חייבים לדעת כמה דברים מאד חשובים על מנת שלא ניפול בטעויות קטנות שיכולים להרוס את כל האירוע שעליו אנו טורחים כל כך.

כאשר ניגשים לארגן אירוע מסוג כנס או הרצאה למשתתפים רבים אחד הדברים העיקריים שנצטרך באירוע זה הגברה, ברור, בלי הגברה לא נוכל לקיים אירוע שבו כולם יהיו שותפים מלאים לכנס ויוכלו להבין ולשמוע בדיוק על מה מדובר. האופציה הטובה ביותר שבה נוכל להשיג פתרון למערכת שמע באותו אירוע היא באמצעות השכרת ציוד הגברה המותאם לסגנון האירוע, חשוב לדעת שציוד הגברה למסיבות הוא לא בהכרח הציוד המתאים ביותר גם להרצאה או לכנס.

אם לא תדעו איזה ציוד הגברה יתאים בצורה טובה לאירוע שלכם אתם עלולים לגרום לכך שאף אחד מהמשתתפים לא יבין בצורה טובה את המרצה או הנואם ולכן מומלץ מאד להתייעץ עם החברה שבה אתם בוחרים לספק לכם את ציוד הגברה על מנת שמישהו עם מעט נסיון בתחום ידע להתאים לכם את ההגברה בהתאמה אישית לאירוע שלכם ותתפלאו לשמוע, יש כל כך הרבה אופציות בכל התחום של הציוד הגברה שיכול פשוט לשפר לכם את האירוע פלאים ולהפוך אותו ליעיל הרבה יותר.
לדוגמה, רבים מזמינים למרצה מיקרופון רגיל מבלי לדעת שהם יכולים להזמין מיקרופון מדונה שהיא מעין קשת מיקרופון המתחבר לראש ללא אחיזה בידיים ומאפשרת לנואם תנועה חופשית, דבר שיכול מאד להקל גם על הנואם וגם על האופן שבו הוא מגיש את ההרצאה. זו רק דוגמה אחת לכמה שידע בתחום יכול לשפר לכם את האירוע, אז אם אתם מארגנים אירוע אל תוותרו על ייעוץ מקצועי שיכול להפוך לכם את האירוע למוצלח יותר. עדיף שלא להזמין ציוד הגברה רק על פי מה שנראה לכם לנכון בדיוק כמו שאתם לא מתקנים תקלה ברכבכם על פי מה שנראה לנכון.

עוד דבר שדורש תשומת לב זה אופן התאמת עוצמת השמע לכמות המשתתפים באירוע, לפעמיים עושים בחירה שגויה ומחליטים לשכור רמקולים קטנים מידי ובסופו של דבר לא כולם מצליחים לשמוע את מה שלנואם יש להגיד וחבל.

עוד דברים ומאפיינים שעלולים להשפיע על אופן בחירת ציוד ההגברה לאירוע הם המקום שבו אתם עורכים את כל האירוע (האם מדובר במקום פתוח או סגור? מקום קטן או גדול?), כמות המשתתפים באירוע, האקוסטיקה שבמקום, האם יש צורך גם בחיבור של מוזיקה ועוד…

התמונות באתר להמחשה בלבד. ט.ל.ח​
כל הזכויות שמורות לחברת "אליאב - ציוד לאירועים"