השכרת פינות ישיבה

איזה פינות ישיבה להשכרה תרצו באירוע שלכם?
אצלנו תוכלו למצוא פינות זולה להשכרה, השכרת פופים, השכרת פוטונים ועוד מגוון ענק של פינות ישיבה אלטרנטיביות לאירוע שלכם!

לא יודעים מה מתאים לכם לאירוע? צריכים להתייעץ עם מישהו כדי להבין מה יכול להפוך את האירוע שלכם לכזה שכולם ידברו עליו?

התקשרו עכשיו ותוכלו להתייעץ איתנו ללא כל התחייבות » 077-50-20-847

  יצירת קשר זריזה

  14%-
  השכרת פוטון זוגי
  מחיר מבצע:
  60 ₪
  מחיר רגיל:
  70 ₪
  17%-
  השכרת פוטון יחיד
  מחיר מבצע:
  50 ₪
  מחיר רגיל:
  60 ₪
  25%-
  השכרת פופים
  מחיר מבצע:
  45 ₪
  מחיר רגיל:
  60 ₪
  22%-
  השכרת שולחן זולה נמוך מעץ
  מחיר מבצע:
  47 ₪
  מחיר רגיל:
  60 ₪
  20%-
  השכרת צילייה 3X4
  מחיר מבצע:
  239 ₪
  מחיר רגיל:
  299 ₪
  34%-
  השכרת צילייה 5X4
  מחיר מבצע:
  299 ₪
  מחיר רגיל:
  450 ₪
  18%-
  השכרת צילייה 8X6
  מחיר מבצע:
  540 ₪
  מחיר רגיל:
  660 ₪
  20%-
  שולחן עגול להשכרה
  מחיר מבצע:
  60 ₪
  מחיר רגיל:
  75 ₪
  17%-
  שולחנות מפלסטיק
  מחיר מבצע:
  35 ₪
  מחיר רגיל:
  42 ₪

  השכרת פינות זולה לאירועים – איך זה יוסיף לנו לאירוע?

  פינות זולה לאירועים זה עוד סוג ספציפי מתוך מגוון רחב של מערכות ישיבה אלטרנטיביות לאירועים, פינות זולה יכולות להוסיף המון לאירוע שלכם בכך שהיא תציע לאורחים פתרון ישיבה נוח ונמוך, חשוב לציין שמערכות זולה לא מתאימות בדרך כלל לכל האורחים המוזמנים לאירוע אלא היא משמשת יותר כפינה אלטרנטיבית לאורחים שבא להם קצת להיזרק על איזה פוטון נוח או פוף עם עוד חבר או כמה חברים.

  פינות זולה מתאימות בעיקר לאירועים שמתקיימים בחוץ (בשטח פתוח, בים, ביערות, בגני אירועים, בפארקים ועוד…) ופחות למקומות סגורים, ישנם גם אירועים המתקיימים במקומות סגורים ויש בחוץ פינת ישיבה אלטרנטיבית, במקרה הזה פינות זולה יכולות להיות מושלמות למי שרוצה לנוח ולקחת הפוגה קצת מהטירוף שקורה בתוך האירוע עצמו.

  בדרך מערכות של פינות זולה יכללו גם את המוצרים והשירותים הבאים: השכרת פוטונים, השכרת פופים, השכרת שולחנות נמוכים מעץ, השכרת ספסלים נמוכים מעץ ועוד…

  על פי רוב, בדרך כלל מי שבוחר בשירות של פינות זולה להשכרה הם יותר הצעירים שביננו מהסיבה שמדובר בישיבה נמוכה, בעצם בפינות זולה להשכרה נוכל לקבל ספסל ישיבה נמוך עשוי עץ הנקרא גם "פוטון" ועוד מגוון של ציוד נמוך, ציוד הישיבה המוך הזה יכול להוסיף לנו רבות לאירוע גם בפינה נוחה וגם בפינה יפה.

  אלה הסיבות העיקריות שאנחנו ממליצים לכם בחום לשכור עבור האירוע שלכם פינות זולה:

  1. עיצוב – זה ממש יפה, ותוכלו לעצב את המקום בו תרצו את הפינות ישיבה לגמרי לבד, בדרך כלל אפשר לבחור צבעים של פינות ישיבה ובכך להתאים את הצבעים של פינות הזולה לאופי האירוע שלכם.
  2. נוחות – זה פשוט נוח! השכרת פינות זולה מאפשרות ישיבה נוחה וכיפית שלא תרצו לקום מהם 😉
  3. קל לשינוע ומאד נייד – ביחס לפינות ישיבה אחרות פינות הזולה הם מערכות ישיבה מאד קלות לשינוע ולהזזה ובכך הם הופכים לאחד מן אופציות הישיבה הנוחות והניידות ביותר.
  4. מתאים כמעט לכל סוגי האירועים – אפשר להגיד שפינות זולה להשכרה יכולים להתאים למגוון ענק של אירועים, החל מחתונות ועד לירידים ותערוכות.
  5. עלות נמוכה – שירות של השכרת פינות זולה לאירועים נחשב לשירות זול במיוחד ולא יקר, ביחס לתמורה המחיר הוא מושלם.
  6. יכולים להתאים למגוון ענק של שימושים – מלבד פינת ישיבה רגילה באירועים פינות הזולה יכולים לשמש למגוון שימושים באירוע כגון: פינת עישון, פינה נחמדה לאכול את האוכל מהבופה ועוד…

   

  בניית פינת זולה מושלמת ויפה – איך עושים את זה?

  בשביל לבנות פינת זולה מושלמת לאירוע שלנו ועל מנת שנוכל להתאים אותה בצורה הטובה ביותר הן מבחינה עיצובית והן מבחינת הנוחות חשוב ומומלץ לעשות שימוש בכל פתרונות ההושבה והנלווה אליהם שבאים יחד עם פינות זולה.

  אלה מערכות הישיבה והפתרונות הנלווים להם הנפוצים ביותר שמשמים כחלק מפינות זולה לאירועים:

  1. ספסל ישיבה זוגי נמוך מעץ הכולל מזרון ישיבה ושני כריות לגב – נקרא גם פוטון זוגי.
  2. ספסל ישיבה יחיד נמוך מעץ הכולל מזרון ישיבה וכרית לגב – נקרא גם פוטון יחיד.
  3. פופים – מעין כרית גדולה שמיועדת לישיבה, סביר להניח שאתם מכירים.
  4. שולחן זולה נמוך עשוי מעץ ותואם לפוטונים ולפופים.
  5. מחצלות – לא חובה אבל יכול להוסיף המון.

  זה הוא הציוד העיקרי שמגיע בדרך כלל עם פינות זולה והסידור של פינות הזולה באירוע יכול להוות עבור רבים כחוויה מיוחדת, קודם כל בארגון של פינות זולה חשוב לחשוב על סדר נכון ונוח ובנוסף על עיצוב מושלם המתאים לאופי האירוע.

  מומלץ להרכיב פינת זולה כך:
  פוטון אחד או שניים זוגיים + שני פוטונים יחיד + שני פופים + שולחן זולה נמוך + מחצלת של 3X3 מ' = פינת זולה מושלמת ונוחה !

  זו מערכת הישיבה המומלצת ביותר כמובן שבאירועים שבהם יש צורך בכמות גדולה יותר של פינות שיבה מומלץ להוסיף עוד כמה כאלו ולא להסתפק במערכת ישיבה אחת. כאשר אתם בונים את פינת הישיבה יש לשים דגש למספר דברים חשובים:

  1. וודאו כי יש מעבר קל בין לבין ולאורחים אין צורך לדלג על פופים, ספסלים וכו' בדרך לישיבה.
  2. וודאו כי הפוטונים יושבים על שטח ישר ולא עקום כדי לא לגרום חלילה לנפילה ופציעה.
  3. חשוב לוודא שהמערכת ישיבה לא תהיה צפופה מידי, במידה וכן אפשר להקטין את פינת הזולה ע"י הפחתה של המוצרים בה (אפשר להוריד פוטון אחד או כמה, או להוריד פוף אחד וכו'..).

  בנוגע לעיצוב של פינות זולה להשכרה – החלק האוהב ביותר על רבים מאיתנו, ניתן לבחור בעצם איך נרצה להרכיב את חלקי פינות הזולה והכי חשוב באיזה צבעים אנחנו רוצים שיהיו פינות הישיבה, לצבעים ישנו מרכיב חשוב ועיקרי בבנייה של פינת ישיבה אלטרנטיבית באירוע שלנו. אם לדוגמה מדובר במסיבת רווקות בים צבעים כמו לבן, תכלת, וורוד בהיר וכו' יוכל להשתלב בצורה מושלמת באירוע שלכם
  אם מדובר על בר מצווה אז אפשר לבדוק עם הילד מהם הצבעים האהובים עליו ובהתאם לכך ליצור פינת זולה לפי טעמו עם הצבעים שהוא אוהב.

  גם למקום שבו אנחנו מקיימים את האירוע יכולים להתאים צבעים ספציפים שישלבו יפה יותר, כך לדוגמה אם נערוך את האירוע שלנו על חוף הים נוכל לבחור בצבעים בהירים כמו תכלת, לבן ועוד.. אם נערוך את האירוע בפארק יכולים להתאים צבעים מגוונים יותר כמו סגול, ירוק, אדום ועוד… הצבעים מהווים מרכיב עיקרי בפינות זולה שהרי הם בולטים במיוחד.
  הדברים שמגיעים לנו בצבעים שונים בפינות ישיבה הם המזרונים, הכריות, הפופים והמחצלות.

  ובקיצור, השכרת פופים ופינות ישיבה יכולות להוסיף לנו מלא מבחינה עיצובית באירוע!

  פינות זולה להשכרה
  פינות זולה להשכרה

  השכרת פינות ישיבה לאירועים – איך זה הולך אצלנו בקבוצת אליאב?

  אז קודם כל חשוב לנו שתדעו שאנחנו בין החברות הבולטות ביותר בשוק המספקות מגוון רחב של פינות ישיבה להשכרה ובכל כמות שתבחרו, יש לנו מלאי ענק של פינות ישיבה לאירועים, פינות זולה, פופים ופינות ישיבה אלטרנטיביות אחרות.

  כשמדובר על השכרת פינות ישיבה אנו מציעים לכם שני אופציות:

  1. איסוף הציוד באופן עצמאי מהמחסן שלנו.
  2. הגעה שלנו עד למקום האירוע שלכם.

  האופציה הראשונה תוכל לחסוך לכם כסף ולשלם נטו את המחירים שרשומים באתר עבור כל מוצר שתבחרו, האופציה הזו בדרך כלל מתאימה למי שרוצה כמות מאד קטנה של פינות ישיבה להשכרה שיכולות להיכנס ברכב.

  האופציה השנייה היא הנוחה והקלה ביותר מבחינתכם, אתם מתקשרים לעשות הזמנה ואנחנו מגיעים עד אליכם ומספקים לכם את פינות הישיבה שהזמנתם, אם תרצו נוכל גם לסדר ולפרוס לכם את פינות הישיבה בצורה נכונה במקום האירוע. אופציה זו אומנם תעלה לכם כמחיר ההובלה עד למקום האירוע שלכם אך אנחנו יכולים לומר לכם שזה בהחלט שווה יותר, יש לכם אפס התעסקות עם הציוד ואפס מאמץ מהצד שלכם.
  אנחנו מגיעים פורסים הכל וסוחבים לכם את פינות הישיבה עד למקום שבו תבחרו.

  אם תרצו לקרוא באופן מפורט יותר על תהליך ההשכרה אצלנו בקבוצת אליאב לחצו פה.

  השכרת פינות ישיבה לאירועים מחיר – חשוב להדגיש כי אנו משתדלים לתת ללקוחותינו את המחירים הטובים ביותר בשוק, המחירים המוצעים באתר בקטלוג המוצרים של פינות ישיבה להשכרה הם מחיר המוצר עצמו באיסוף עצמי מהמחסן שלנו בפתח תקווה, המחיר כולל מע"מ כמובן.

  מחיר ההובלה (במידה ותזמינו את הציוד יחד עם הובלה) מתומחר על פי מיקומכם, ככל שתיהיו רחוקים יותר מהמחסן שלנו כך מחיר ההובלה יעלה יותר, כמובן שגם במחירי ההובלות שלנו אנו עושים מאמצים נרחבים להיות הזולים ביותר. על מנת לדעת מהו מחיר ההובלה על פי מיקומכם צרו איתנו קשר במספר » 077-50-20-847

  חשוב לתכנן את התקציב בצורה נכונה לצורך פינות הישבה באירוע, תוכלו למצוא המון מקומות שבהם ניתן לחסוך בבחירת פינות ישיבה וזאת באמצעות חבילות השכרה שבנינו לכם בעמוד זה, חבילות אלה יכולות לחסוך לכם עשרות עד מאות שקלים בבחירת פינות ישיבה להשכרה. אגב אם תרצו לדעת איך לתכנן את תקציב האירוע שלכם בצורה נכונה לחצו פה.

  מה חשוב לבדוק כשבוחרים בהשכרת פינות ישיבה?

  החלטתם שאתם רוצים פינות ישיבה לאירוע שאתם עורכים, מעולה! אך יחד עם זאת ישנם מספר דברים שאנו ממליצים לכם לבדוק לפני שתבחרו בחברה מסוימת לצורך השירות הזה.

  חשוב שתבדקו את מצב פינות הישיבה, עשו בדיקה עם חברת ההשכרה האם הציוד תקין, מתי הם חידשו לאחרונה את הציוד? האם יש חוות דעת שליליות בנושא של השכרת פינות ישיבה של אותה חברה? נתונים אלה יכולים לתת לכם תמונת רקע ולהבין את מצב פינות הישיבה על מנת שלא יהיו לכם פדיחות באירוע.

  רוב פניות הישיבה מגיעות עם מזרונים, כריות ועוד, מה גם שהם נועדו לישיבה וגם אכילה ולכן חשוב מאד לוודא עם חברת ההשכרה שבה אתם בוחרים מה מצב הנקיון של פינות הישיבה, האם הם מכבסים את הפופים? את המזורנים והכריות? האם הם מנקים את הכסאות והשולחנות שלהם? לעיתים ציוד שלא מגיע נקי ואף מלוכלך או מסריח יכול לשנות לנו את האווירה ולאכזב אותנו ואת האורחים שלנו מאד ולכן חשוב לבדוק מבעוד מועד את הדברים האלה על מנת להבטיח שהאירוע שלנו יתקיים בצורה הטובה וגם הנקייה ביותר.

  אנחנו יכולים להגיד לכם שאנחנו בקבוצת אליאב משדרגים את כל פינות הישיבה באופן יחסית מהיר כך שכל הציוד שלנו חדש ובאיכות הגבוה ביותר ובנוסף אנחנו מקפידים רבות על עניין הניקיון של פינות הישיבה והבדים שלהם. אנחנו יכולים להגיד לכם שכל הבדים של הפינות ישיבה שלנו נשלחות למכבסה לאחר כל השכרה על מנת שלקוחותינו יכולו לקבל פינות ישיבה נקיות ויפות.

  לעתים ישנם אירועים שמתקיימים בים או במקום בו אין גישה לרכב ואנו מאד רוצים שם פינות ישיבה, כאשר אתם מזמינים שירות של השכרת פינות ישיבה יחד עם הובלה חשוב לוודא עם חברת ההשכרה אם ההובלה כוללת סבלות של פינות הישיבה עד למקום האירוע, לפעמיים הגעה עם הפינות ישיבה עד למקום בו אין גישה כלל לרכב עלולה לגרור חיוב נוסף ולכן יש להעירך לכך ולהגיד בעת סגירת ההזמנה איפה בדיוק מתקיים האירוע והאם זה כרוך בסבלות רצינית יותר.

  השילוב של השכרת ציליה או רשת צל להשכרה כחלק מהפינות ישיבה

  אם אתם עורכים את האירוע שלכם במקום בו יש שמש ואתם רוצים להציב בו גם פינות ישיבה אך פחות מתאים להשיב את האורחים שלכם בשמש יש לנו פתרון מעולה עבורכם, תכירו, ציליה, הציליה תעשה לכם צל על הפינות ישיבה והיא מיועדת לפארקים, חוף ים, יערות ועוד.
  הציליות שלנו מגיעות בגדלים של 6X8 מ', 5X4 מ', 3X4 מ', במידה ותרצו לעשות צל על שטח גדול יותר תוכלו לקחת מספר ציליות ולחבר אותם יחד, הציליות שלנו עשויות מבד לייקרה בצבע לבן, הבד נמתח ומאפשר התקנה נוחה לגמרי.

  שירות של השכרת צילייה הוא לא יקר ומאפשר לכם להינות מיופי וגם מצל באירוע, יחד עם זאת ההתקנה של ציליה להשכרה הוא קל במיוחד.

  כאשר תזמינו ציליה להשכרה תוכלו לקבל ללא כל עלות נוספת את כל הדרוש לצורך הקמת הציליה בשטח, השכרת ציליה כוללת את הדברים הבאים:

  1. ציליה מבד לייקרה בגודל שתבחרו.
  2. בזנטים לצורך קיבוע באדמה.
  3. חבלים כדי לקשור את הציליה לבזנטים.
  4. מוטות אלומיניום מתקפלות שישמשו כעמודים לפנים הציליה.
  5. פטיש 5 ק"ג לצורך תקיעת הבזנטים באדמה.

  אופן התקנת הציליה הוא פשוט כפי שאמרנו ואלה הם השלבים:

  1. פורסים את הציליה על הקרקע.
  2. תוקעים בעזרת הפטיש את הבזנטים בארבע הפינות של הצילייה במרחק של כ-2 מטר מפינת הצילייה.
  3. הציליה מגיעה עם 4 חבלים קשורים לכל אחת מהפינות, נקשור את צידן השני של החבלים אל החלק העליון בבזנט.
  4. באמצעות מוטות האלומיניום נרים כלפי מעלה מפנים הציליה את הבד, 4 או 5 מוטות יספיקו והציליה עומדת.

  לא משנה אם מדובר בשירות של השכרת ציליה לים או לפארק או לכל מקום אחר, ההתקנה היא אותה התקנה והיא פשוטה לגמרי.

  דוגמה לציליה כמו שאנו משכירים
  דוגמה לציליה כמו שאנו משכירים
  התמונות באתר להמחשה בלבד. ט.ל.ח​. לקוחות יקרים, ייתכנו עליות מחירים על השכרת ציוד בחלק מהמוצרים ביום העצמאות, פורים ול"ג בעומר, יש להתעדכן אצל נציגי המכירות.
  כל הזכויות שמורות לחברת "אליאב - ציוד לאירועים"