השכרת גנרטורים

עושים אירוע בשטח וצריכים חיבור לחשמל?
אצלנו ניתן לשכור מגוון גנרטורים איכותיים למגוון שימושים ובמחירים מדהימים ⚡

צריכים עזרה בבחירת הגנרטור שמתאים לכם? אנחנו פה בשבילכם 🤝🏻

צרו קשר ונשמח לעזור ולהתאים לכם גנרטור להשכרה שמתאים ביותר עבורכם​ ✔️

זה ממספר הטלפון שלנו » 077-50-20-847 חייגו עכשיו ☎

  יצירת קשר זריזה

  47%-
  השכרת גנרטור 1100 וואט
  מחיר מבצע:
  79 ₪
  מחיר רגיל:
  150 ₪
  33%-
  השכרת גנרטור 2500 וואט
  מחיר מבצע:
  200 ₪
  מחיר רגיל:
  300 ₪
  25%-
  השכרת גנרטור 3800 וואט
  מחיר מבצע:
  300 ₪
  מחיר רגיל:
  400 ₪
  29%-
  השכרת גנרטור מושתק 2000 וואט
  מחיר מבצע:
  250 ₪
  מחיר רגיל:
  350 ₪
  10%-
  השכרת גנרטור 6500 וואט
  מחיר מבצע:
  450 ₪
  מחיר רגיל:
  499 ₪
  44%-
  השכרת כבל מאריך 25 מטר
  מחיר מבצע:
  25 ₪
  מחיר רגיל:
  45 ₪

  גנרטור הוא מוצר נפלא, פתרון שמאפשר לנו גישה לחשמל בכל מקום אפשרי, בים, בטבע, ביערות, בפארקים ובאינספור מקומות נוספים.. גנרטור עובד על דלק, לכן שאנו בוחרים בהשכרת גנרטור אנו צריכים לדאוג למלא בו דלק.

   

   

  כמה דלק נמלא בגנרטור?

  זה תלוי כמובן כמה שעות אנחנו רוצים להשתמש בו, בדרך כלל עבור כל שעה שאנו רוצים להשתמש בגנרטור אנו נצטרך כ-ליטר אחד של דלק, החישוב הוא ליטר אחד על כל שעה של עבודה.

  בגנרטורים שלנו אתם תצטרכו למלא סוג דלק בנזין אוקטן 95 שניתן להשיג בכל תחנת דלק שתראו, זה בדיוק אותו הדלק שאנו ממלאים ברוב הרכבים הפרטיים בישראל.

  למעשה גנרטור הוא בעצם מנוע, מנוע שמייצר לנו חשמל, השכרת גנרטור נותן לנו גישה לחשמל בכל מקום.

  איך נדע איזה גנרטור להשכרה אנחנו צריכים?

  כדי לדעת איזה גנרטור להשכרה אנו צריכים לשכור, אנו צריכים קודם כל לדעת כמה חשמל נצטרך, מה זאת אומרת?
  יש לנו לדוגמא השכרת גנרטור 2500 וואט או השכרת גנרטור 3500 וואט, בעצם לכל גנרטור להשכרה יש עוצמות שונות, כך שאם אנו רוצים להפעיל רמקול שצורך כ-500 וואט ועוד פרוז'קטור תאורה לד הצורך 100 וואט אנו צריכים גנרטור עם לפחות 900 וואט, למה יותר? הרי 500+100 זה 600 וואט? כי תמיד תמיד נקח גנרטור עם טיפה יותר עוצמה ממה שאנחנו צריכים, אז איך נדע איזה השכרת גנרטור מתאים לנו ? נבדוק כמה וואט כל מוצר שאנחנו צריכים לחבר צורך, נחבר את כל הוואטים ביחד, ולאחר מכן הסכום שיצא לנו נוסיף לו עוד כ-300 וואט, הסכום הכולל שיצא לנו זה הגנרטור שאנחנו צריכים.
  נקח עוד דוגמא: יש לנו לחבר בשטח תאורה הצורכת 500 וואט ועוד מערכת הגברה הצורכת 1000 וואט ובנוסף עוד מכונת עשן הצורכת 400 וואט, יוצא לנו שאנו צריכים לחבר סך הכל 1900 וואט, הגנרטור להשכרה שנצטרך הוא 2500 וואט. לא יודעים בדיוק כמה צורך כל מוצר חשמלי שאתם רוצים לחבר? התקשרו אלינו ונעזור לכם עם העניין, 077-50-20-847 📞

  החשיבות של מייצב מתח בגנרטור להשכרה: 

  למה בעצם כל כך חשוב לקחת גנרטור להשכרה עם מייצב מתח? מה בעצם עושה המייצב מתח הזה? ולמה לעזאזל בכל חברה שמספקת גנרטורים להשכרה מציניים את זה?

  הסיבה היא פשוטה, מייצב מתח כשמו כן הוא הוא בעצם רכיב בגנרטור שדואג להוציא מתח ישר ויציב, הדבר הזה חשוב בעיקר כאשר אנו מחברים מוצרי חשמל רגישים כגון: הגברה, מכונות דיגיטליות למינהם, מקרנים ועוד ציוד רגיש, בקיצור כמעט כל דבר אפשרי שאפשר לחבר לגנרטור למעט אולי מתאורה וגם זה רק בפנסים ספציפיים מאד, למה? כי אם נקח גנרטור ללא מייצב, זאת אומרת, גנרטור שלא מוציא מתח ישר אז כל המוצרים הרגישים האלו שנצטרך לחבר עלולים להישרף או לההירס וחבל, גם המסיבה או כל אירוע אחר ילך לכם וגם חבל לכם על הציוד.
  לכן חשוב מאד שכאשר אנו רוצים לחבר ציוד אלקטרוני רגיש תמיד תמיד להקפיד לבצע השכרת גנרטורים עם מייצב מתח!

  איך מתנעים את הגנרטור להשכרה?

  את הגנרטור אנו יכולים להניע בתהליך מאד פשוט ולא מסובך, משום מה רבים מסתבכים בהתנעת גנרטור, אז בואו עכשיו נעבור שלב שלב ונראה כמה זה קל ופשוט ולא מצריך שום ידע מקדים:

  1. נעביר את הכפתור ON/OFF בחזית הגנרטור למצב ON.

  2. נעביר את ברז הדלק משמאל לגנרטור גם כן למצב ON.

  3. נעביר את הצ'וק השחור משמאל לגנרטור לצד שמאל.

  4. נמשוך בזהירות את חוט ההתנעה משמאל לגנרטור כלפי מעלה, אם הגנרטור עוד לא מתעורר לחיים ננסה לעשות זאת מספר פעמיים.

  5. כעת הגנרטור מונע, מיד נעביר את הצ'וק השחור שהעברנו שמאלה לצד ימין בחזרה.

  אצלנו, בכל הגנרטורים שלנו יש לכם את ההוראות האלה על הגנרטור עצמו, ככה שתוכלו לראות את ההוראות גם מול העיניים כאשר אתם מבצעים השכרת גנרטור.

  בנוסף מצורף לכם בתחתית העמוד הזה סרטון המסביר בדיוק איך מתנעים את הגנרטורים להשכרה שלנו.

  חברים, חשוב מאד לדעת שכאשר שוכרים גנרטור צריך להקפיד על כללי זהירות! זה לא צחוק וזה מסוכן מאד.

  כמה כללים מאד חשובים שיש להקפיד עליהם כשאר אנו עושים שימוש בגנרטורים:

  1.  להציב את הגנרטור על שטח ישר.
  2.  לדאוג שילדים לא יתקרבו לגנרטור.
  3.  לא לעשן ליד הגנטור, לא להדליק אש לידו ולא לזרוק בדלים של סיגריות וגחלים לכיוון הגנרטור!
  4. כאשר ממלאים דלק בגנרטור חובה לכבות אותו ולא למלא כשהוא פועל.
  5. לא לשים אותו על חול ים או בקירבה לשלוליות מים.

  גנרטור – איך הוא יכול לעזור לנו באירועים?

  אירועים בחיק הטבע הפכו בשנים האחרונות ללהיט חדש בעולם האירועים, היום כבר לא צריך לדאוג לחשמל ולהפיק אירוע במקום סגור, הפתרון הנכון והיעיל ביותר הוא השכרת גנרטורים לכל סוגי האירועים. בוודאי הייתם בחתונה שהופקה בחיק הטבע ונהיתם מהגברה איכותית ותאורה ששטפה את העצים ורחבת הריקודים באורות צבעוניים וזוהרים. ובכל זה בזכות הגנרטור שנותן מענה ופתרון מושלם לאירועים המתקיימים בשטחים פתוחים. השכרת סוג וגודל הגנרטור חשובים להצלחת האירוע, סוג וגודל הגנרטור חייבים להיות מותאמים לכמות החשמל אותו צריך לחבר לגנרטור. אם לדוגמא הוואט של הרמקולים יהיה גדול יותר מהוואט של הגנרטור יצא מצב שיקפוץ החשמל והציוד והגנרטור לא יעבדו. לכן חשוב שתתאימו בדיוק את גודל הגנרטור ואם יש צורך למספר גנרטורים בדיוק לכמות הציוד.

  השכרת גנרטורים לאירועים

  אז כמו שציינו בתחילת המדריך סוג וגודל הגנרטור חשוב מאוד להצלחת האירוע, הכול צריך לעבוד בצורה תקינה וחלקה ללא כל תקלות. אם החלטתם מאיזה חברת השכרה אתם שוכרים את הגנרטור בדקו שהם מתחזקים את הציוד בצורה שוטפת ויודעים להתאים את הציוד לפי העומס הרצוי. אתם חייבים לדאוג שהאירוע יעבור בצורה הטובה ביותר . לבעלי האירוע חשוב השקט הנפשי ובעיקר הצלחתו של האירוע. זכרו שכל האירוע מתבסס על איכות הציוד של הגנרטור ואם הוא לא יעבוד לא תהייה הגברה, תאורה, ציוד החימום או הקירור שהזמנתם ואפילו דוכני המזון שהזמנתם לא יוכלו לתפקד כמו שצריך.

  איך בוחרים את הגנרטור המתאים ביותר לאירוע?

  לאחר שבחרתם את חברת ההשכרה ממנה אתם רוצים לשכור את הציוד, תצטרכו לשתף אותם במספר דברים מאוד חשובים שיעזרו להצלחת האירוע.

  השאלות שבוודאי תשאלו על ידם הם – היכן מתקיים האירוע, ואיזה ציוד חשמלי תרצו לחבר לגנרטור.

  לפי הפרמטרים האלו הם ידעו להתאים לכם את סוג הגנרטור הנדרש.

  מומלץ לשכור גם גנרטור גיבוי שיהיה במהלך האירוע לכל תקלה שתהייה. בנוסף אם מדובר באירוע חשוב וגדול תוכלו תמיד לבקש גם הובלה והתקנה של הגנרטור למקום האירוע וחיבור שאר הציוד כדי לראות שהכול עובד בצורה תקינה. בקשו גם לקבל הסבר קצר על הפעלת הגנרטור למקרה ש… וטלפון של איש טכני שיהיה זמין לכל מהלך האירוע. ישנם בעלי אירוע שמבקשים גם שיהיה איתם איש טכני באירוע כמובן בתשלום נוסף.

  אצלנו בקבוצת אליאב תוכלו להינות משירות טכני הפעיל 24 שעות ביממה ללקוחות קיימים ששכרו דרכנו ציוד במספר 077-50-20-847 בשלוחה מס' 3.

  מה הוא בעצם גנרטור ?

  הגנרטור תפקידו לספק חשמל ללא צורך בחיבור לחשמל. הגנרטור עובד על בנזין או סולר תלוי בסוג הגנרטור ונדרשת תחזוקה ומילוי שמן בהתאם כדי שיעבוד בצורה תקינה. ישנו מיכל דלק אותו יש למלא לפני שמחברים את הציוד לגנרטור, יש לדאוג שכמות הדלק אותו אתם ממלאים תספיק למהלך האירוע, מומלץ תמיד לשים ג'ריקן נוסף בצד עם דלק למקרה שיתרוקן המיכל והאירוע עדין ימשיך להתקיים.

  כדי שלא תהייה קפיצת מתח יש לחבר לגנרטור רק מכשירים על מיצב מתח והספק שמתאים לסוג הגנרטור. לדוגמא – גנרטור של 2500 וואט לא תוכלו לחבר לו ציוד מעבר לכך .

  מה חשוב לדעת לפי שמשכירים גנרטור?

  ישנם מספר דברים חשובים שכדי שתדעו לפני שאתם שוכרים גנרטור לאירוע.

  • סוג הגנרטור– הכוונה היא להספק הוואט אותו מייצר וגודל בגנרטור. לאירועים גדולים בדרך כלל משכירים גנרטור 6500 וואט ומעלה , לאירועים קטנים משכירים גנרטור 2500-3000 . סוג וגודל הגנרטור מותאם לסוג האירוע והציוד אותו תשכירו.
  • גנרטור מושתק או לא- קיימים סוגים שונים של גנרטורים , יש מושתקים ויש מרעישים כל אחד יכול לבחור את סוג הגנרטור בהתאם לאופי האירוע. בחתונות לרוב משכירים גנרטורים מושתקים אשר לא עושים רעש במהלך האירוע, ובמסיבות טבע אפשר להשכיר גם גנרטורים שמרעישים מכיוון שהמוזיקה המופעלת במסיבה גם ככה חזקה ולא שומעים את עוצמת הגנרטור אלא רק את המוזיקה.
  • הצבת הגנרטור במקום בטוח- במהלך האירוע הגנרטור צריך להיות מונח בצורה ישרה ולא בזווית , זרימת הדלק מהמיכל לא מגיעה לצינור הדלק , במקרה זה הגנרטור יכול לא לעבוד. בנוסף תדאגו שיהיה ממוקם רחוק מכל האנשים ובטח שלא להדליק אש באזור זה מחשש להתלקחות . זכרו – הגנרטור עובד על דלק!

  האם כדאי לשכור או לקנות גנרטור?

  במקרה שמדובר באירוע חד פעמי ולא בהפקת אירועים קבועה, כדי לכם לשכור ולא לקנות .

  ראשית העלויות של השכרה הרבה יותר זולות מקנייה ולא תצטרכו לדאוג למקום אחסון לגנרטור ובוודאי לא לתחזק אותו.

  במידה ואתם מפיקים אירועים באופן קבוע כדי לכם לקנות ובכך לחסוך כך פעם את עלויות ההשכרה שיכולות להגיע אחרי מס' פעמים לסכום הקניה של הגנרטור .

  כמה יעלה לשכור גנרטור לאירוע? 

  קודם כל תלוי בגודל וסוג הגנרטור, לכל גנרטור מחיר שונה בהתאם לסוגו.

  גנרטורים להשכרה מתחילים לרוב במחיר של 150 ₪  ומעלה ואינם כוללים את הובלת והתקנת הציוד למקום האירוע.

  המחירים הם לאיסוף הציוד ממחסני החברה. אז לפני שאתם שוכרים ערכו סקר מחירים באינטרנט ולא תשכרו בהכרח מהמקום הכי זול שתמצאו. אמינות ואיכות הציוד עולה כסף וכמובן חשובה הזמינות של חברת ההשכרה. בדקו המצלות באתר של אותה חברה, ובררו האם יש לכם מכר שעשה אירוע ויש לו חברה להמליץ עליה.

  אירועים בחיק הטבע, אל תוותרו על ההפקה

  נכון שמדובר לעיתים בדבר מורכב, צריך לשכור ציוד, לדאוג לחשמל, מקום הושבה לאורחים אוכל ועוד…

  אך בהחלט מדובר במשהו שונה מגניב שמעניק לאורחים חוויה שונה מהרגיל. כדי שהאירוע יעבור בצורה מושלמת ערכו לפני רשימת מוזמנים ובכך תדעו להתאים את כמות הציוד הנדרשת. ואת סוג הציוד הנכון ביותר עבור האירוע. תוכלו גם לדאוג לאיש טכני שיהיה איתכם לכל האירוע ובכלל יהיה לכם ראש שקט.

  זהו חברים, מקווים שעזרנו, לעוד שאלות בנוגע לשירות של השכרת גנרטור אנו זמינים תמיד לרשותכם, התקשרו אלינו ונייעץ לכם באהבה ובכיף ללא כל התחייבות.

  כמה עולה שירות של השכרת גנרטור?

  עלות גנרטור להשכרה משתנה בהתאם לגודל הגנרטור אותו תרצו.

  אצלנו בקבוצת אליאב תוכלו למצוא גנרטור להשכרה החל מ-79 ש"ח בלבד.

  כל המחירים עבור השכרת גנרטורים מופיעים אצלנו באתר בשקיפות מלאה ותוכלו בכל עת להיכנס ולבדוק.

  המחירים המופיעים באתר הם עבור השכרה של 24 שעות ובאיסוף עצמי ממחסננו בפתח תקווה.

  לכמה שעות הפעלה הגנרטור יוכל להספיק לי?

  הגנרטורים להשכרה שלנו יכולים לעבוד שעות מרובות, הם פועלים על דלק מסוג בנזין אוקטן 95 וככל שתמלאו יותר דלק כך הגנרטור יספיק לכם ליותר שעות עבודה.

  הגנרטורים שלנו מגיעים בדרך כלל ללא דלק ועל הלקוח למלא דלק בהתאם לזמן השימוש שלו בגנרטור. קיבולת מיכל הדלק של רוב הגנרטורים שלנו היא 15 ליטר.

  מילוי הדלק בגנרטור ייעשה בחישוב של כ-1 ליטר לשעה אחת של הפעלה, זאת אומרת אם אתם צריכים שהגנרטור יפעל לכם במשך 6 שעות אז תצטרכו למלא בו 6 ליטר דלק מסוג בנזין.

  את הדלק ניתן בקלות לקנות בכל תחנת דלק מורשת, למלא לג'ריקן ייעודי או לחלופין לתדלק ישירות אל הגנרטור.

  מהו הגנרטור להשכרה המתאים לי ביותר?

  בחירת הגנרטור המתאים לכם ביותר תתבצע בעיקר ע"י השאלה איזה ציוד אתם מעוניינים לחבר לגנרטור.

  ברגע שתדעו איזה מכשירים בדיוק אתם מחברים לגנרטור ובנוסף מהי צריכת החשמל שלהם, תוכלו בקלות לדעת איזה גנרטור אתם צריכים.

  אם אתם לא יודעים במדויק מהי צריכת החשמל של המוצרים שאתם מחברים לגנרטור, ניתן לחייג אלינו למספר: 077-50-20-847 ונדע להתאים לכם את הגנרטור הטוב ביותר עבורכם.

  התמונות באתר להמחשה בלבד. ט.ל.ח​. לקוחות יקרים, ייתכנו עליות מחירים על השכרת ציוד בחלק מהמוצרים ביום העצמאות, פורים ול"ג בעומר, יש להתעדכן אצל נציגי המכירות.
  כל הזכויות שמורות לחברת "אליאב - ציוד לאירועים"