42%-

השכרת תותח אולטרה סגול

מחיר מבצע:
75 ₪
מחיר רגיל:
130 ₪
קבוצת אליאב
:צרו איתנו קשר
054-686-97-63
  • פנס תותח אולטרה סגול חזק לד ועוצמתי במיוחד.
  • עוצמה: 54X3W .
  • מורכב מ-54 לדים – הפנס הכי עוצמתי שקיים בשוק במחיר הכי זול בארץ.
  • מתאים למסיבות עם צבעים זוהרים (צבעי אולטרה) ועם אביזרים זוהרים – מסיבת פול-מון.
  • מתאים גם למופעים ולהבלטה של עצמים על הבמה ועוד..
  • נותן פריסת אולטרה רחבה וממוקדת.
  • המחיר הכי זול בארץ!
  • ניתן להוסיף סטנד תאורה רק ב-25 ש"ח.
  • נכנס ברכב פרטי.​
אפשרות להובלה והרכבה
שירות ותמיכה 7\24

לקוחות יקרים, אנחנו מציעים לכם את הפנס החזק ביותר שקיים בשוק, תותח אולטרה סגול להשכרה שכולל 54 לדים, כל לד בעוצמה של 3W, נותן אור אולטרה סגול חזק שמתפרס על שטח בגודל ממוצע של סלון, שטח גדול מאד ביחס לתותחי אולטרה אחרים שקיימים בשוק! (23 מ"ר), קיימת לכם אופציה לתלייה של הפנס או להנחה על מקום מסויים.

אולי יעניין אתכם גם:

השכרת רמקולים

השכרת מכונת פופקורן

השכרת גנרטור

מה זה תותח אולטרה סגול להשכרה ואיך הוא יכול לעזור לנו??

השכרת פנס תותח אולטרה סגול, הוא פנס לד שמוציא צבע סגול אולטרה וגורם לעצמים זוהרים או לבנים בחלל להיות בולטים יותר, רבים משתמשים בתותח אולטרה להשכרה כאשר הם רוצים להבליט צבעים זוהרים, לדוגמא בהופעה שבה השחקנים לבושים בצבע צהוב זוהר או בצבע לבן, הפנס אולטרה יאיר את הבגדים של השחקנים מבלי להבליט את כל מה שמסביב. כאשר רוצים לבחור באופציה זאת חשוב מאד להחשיך את החלל ולדאוג שהכל מסביב יהיה בצבע שחור.
עוד שימוש נפוץ בהשכרת פנס תותח אולטרה סגול הוא כאשר אתם רוצים לעשות מסיבת פול מון עם צבעי גוף זוהרים או עם אביזרים זוהרים, הפנס אולטרה יתן לכם הבלטה משמעותית ויפה לאותם צבעים ויתן אווירה מיוחדת ומגניבה למסיבה שלכם.
שימוש נוסף שעושים בהשכרת אולטרה סגול הוא איפור בצבעים זוהרים או לק זוהר, ניתן לשלב את התאורת אולטרה באירוע כמו בת או בר מצווה לדוגמה, לבחור מאפרת שתדאג לאפר את הילדים והאור אולטרה סגול יגרום לאיפור לא סתם להיות רגיל אלא ממש זורח וזוהר.

השכרת תותח אולטרה סגול

השכרת תותח אולטרה סגול – איך משתמשים?

אין יותר קל מלהפעיל את התותח אולטרה סגול להשכרה שלנו, כל מה שצריך לעשות בסך הכל הוא לחבר אותו לחשמל והוא כבר נדלק אוטומטית בלי צורך לכוון או להגדיר משהו בהגדרות הפנס, רק לחבר לחשמל וזהו. כמובן שצריך לדאוג למקם אותו בצורה שתאיר טוב על כל משתתפי האירוע שלכם, הכי מומלץ זה לכוון את הפנס מהגובה זאת אומרת לכוון אותו לכיוון הרחבה מלמעלה, לכן חשוב מאד גם ביחד עם הפנס לבצע השכרת סטנד תאורה שעליו אפשר לתלות את הפנס בצורה הטובה ביותר.
חשוב לשים לב שכשאר אנחנו עושים שימוש בהשכרת תותח אולטרה להחשיך את החדר כמה שאפשר כדי לקבל את האפקט הטוב ביותר.
אם אתם רוצים שיהיה בנוסף לתותח אולטרה להשכרה גם תאורה צבעונית שתוסיף עוד ותתן אווירה של ריקודים ניתן להוסיף פנסים שהם פחות מאירים אלא יוצרים יותר תאורה ממוקדת למסיבת ריקודים, דוגמאות טובות לפנסים כאלה הם השכרת תאורת דרבי או השכרת תאורת פינוקיו, אלה פנסים שמשתלבים יפה מאד עם תותח אולטרה סגול להשכרה.

כדי להביא לכם דוגמה טובה לאפקט שתאורת אולטרה סגול עושה שימו לב לתמונה הזו, זה צבע זוהר וכך הוא נראה כשמאירים עליו עם תותח אולטרה סגול להשכרה:

תותח אולטרה סגול להשכרה - אליאב

יצירת קשר זריזה

אולי יעניין אתכם גם:
32%-
מיקרופון דינמי ICM  דגם: I-938C
מחיר מבצע:
320 ₪
מחיר רגיל:
470 ₪
50%-
השכרת פרוז'קטור לד 50 וואט
מחיר מבצע:
50 ₪
מחיר רגיל:
100 ₪
33%-
פנס תומס לד מיני RGB 18X3W
מחיר מבצע:
60 ₪
מחיר רגיל:
90 ₪
29%-
דוכן נואמים שקוף (פודיום) להשכרה
מחיר מבצע:
300 ₪
מחיר רגיל:
420 ₪
התמונות באתר להמחשה בלבד. ט.ל.ח​. לקוחות יקרים, ייתכנו עליות מחירים על השכרת ציוד בחלק מהמוצרים ביום העצמאות ול"ג בעומר, יש להתעדכן אצל נציגי המכירות.
כל הזכויות שמורות לחברת "אליאב - ציוד לאירועים"