15%-

השכרת מכונת עשן 900 וואט

מחיר מבצע:
119 ₪
מחיר רגיל:
140 ₪
קבוצת אליאב
:צרו איתנו קשר
054-686-97-63
  • מכונת עשן מקצועית להשכרה
  • עוצמת המכונה: 900 וואט.
  • המכונה מגיעה עם שלט אלחוטי ובנוסף גם עם שלט חוטי באורך של 3 מטר.
  • המכונת עשן מגיעה עם מיכל חומר מלא​ ללא כל תוספת תשלום.
  • מעולה לאפקט מרהיב לתאורה, לאפקטים לצילומים, בדיקת איטום ועוד..
  • נכנס ברכב פרטי
אפשרות להובלה והרכבה
שירות ותמיכה 7\24

איך מכונת עשן פועלת?

אם פעם חשבתם לעצמכם איך המכונה מייצרת לנו עשן אז האמת שזה פשוט למדי, למכונת עשן להשכרה יש חומר מיוחד שברגע שהוא בא במגע עם חום הוא הופך לעשן סמיך, בתוך מכונת העשן ישנו גוף חימום שתפקידו לחמם את החומר, ברגע שהחומר חם הוא הופך לאפקט עשן.

איך ניתן לשלוט על מכונת העשן להשכרה?

המכונה מגיעה אליכם עם שלושה אופציות לשליטה בה. דבר ראשון זה השלט האלחוטי שזה הנוח ביותר, בלחיצת כפתור וללא שום חיבור באמצעות כבל העשן יכול לצאת, ניתן לעמוד עם השלט ממרחק של עד 50 מטר ולהפעיל את המכונה!

הדרך השניה היא שליטה באמצעות שלט חוטי, אתם מקבלים יחד עם השכרת המכונה גם שלט חוטי זאת אומרת שלט שמחובר עם כבל ישירות למכונת ערפל, הכבל הוא באורך של 3 מטר והיתרון בשלט החוטי זה שמוצגות עליו נורות חיווי שברגע שהן נדלקות יש לנו סימן שהמכונה מוכנה לשימוש, דבר שאין לנו בשלט האלחוטי, לכן אם אתם לא צריכים לשלוט על המכונה מרחוק ומספיק לכם מרחק של עד 3 מטר כדאי יותר שתשתמשו בשלט החוטי.

אופציה שלישית לשליטה במכונת העשן היא באמצעות חיבור DMX היישר מתוכנת שליטה, זו אופציה שמעטים משתמשים בה כי לא לכולם יש את התכונת שליטה אבל אם יש לכם אותה אתם בהחלט יכולים להנות ממרכז בבקרה שמחובר אליו גם מכונת העשן להשכרה.

לאיזה שימושים מכונת עשן להשכרה יכולה להתאים?

השכרת מכונת עשן יכולה להתאים למגוון רחב מאד של שימושים, היא יכולה להתאים ליצירת אפקט מרהיב במסיבות ואירועים ולהגברת אפקט התאורה במקום. היא יכולה להתאים ליצירת אפקטים לצילומים ומופעים וגם לבדיקות איטום שונות, אלה רק חלק קטן ונפוץ לדוגמאות של השימוש במכונת עשן להשכרה, ישנם עוד המון מצבים שמכונת עשן יכולה להתאים באופן מעולה.

אולי יכול לעניין אתכם גם:

השכרת ציוד הגברה

השכרת מכונת בועות

השכרת כסאות ושולחנות

איזה חומר צריך למלא במכונה ולכמה זמן הוא מספיק? 

החומר שיש למלא במכונת עשן הוא חומר מיוחד המתאים רק למכונת עשן, ניתן לקנות אותו בגלונים של 5 ליטר וישנם גם גלונים גדולים יותר, אסור לדלל את החומר בשום חומר נוסף או במים, החומר מגיע מוכן לשימוש ונותר רק לשפוך אותו לתוך המוכנה במיכל. החומר שאותו אנחנו ממלאים במכונה מספיק בערך לכשעתיים או שלוש של הוצאת עשן רצוף מהמכונה, זה מלא! ברוב ההשכרות המכונה מגיעה אלינו שהשתמשו רק ברבע מכמות החומר.

האם אפשר להוציא עשן בצבעים שונים?

בפועל עשן הוא רק בצבע אפור ואין חומר כלשהו או מכונה מיוחדת שהופכת את העשן עצמו לצבע מיוחד, אבל יש טריק נחמד מאד שעוזר ליצור אשליה כאילו העשן הוא בצבע, וזה שימוש בהשכרת תאורה. ניתן לקחת פנס צבעוני ולכוון אותו על איזה צבע שאנחנו רוצים ולשים אותו ליד פתח יציאת העשן מהמכונה, עכשיו, ברגע שנפעיל את המכונה, המנורה תצבע את העשן בצבע שבחרנו. ישנם היום מכונות שמגיעות עם תאורת לד ליד פתח יציאת העשן וזה יוצר אפקט של עשן בצבעים שונים. רבים עושים צבע כתום ואז זה יוצר אפקט יפה מאד של דמוי להבת אש, מומלץ לנסות.

יש לכם שאלות נוספות על מכונת עשן? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה שלכם 🙂

יצירת קשר זריזה

אולי יעניין אתכם גם:
4%-
חבילת מבצע 4 מצננים להשכרה
מחיר מבצע:
1000 ₪
מחיר רגיל:
1040 ₪
13%-
מצנן 12,000 מק"ש להשכרה
מחיר מבצע:
269 ₪
מחיר רגיל:
310 ₪
התמונות באתר להמחשה בלבד. ט.ל.ח​. לקוחות יקרים, ייתכנו עליות מחירים על השכרת ציוד בחלק מהמוצרים ביום העצמאות ול"ג בעומר, יש להתעדכן אצל נציגי המכירות.
כל הזכויות שמורות לחברת "אליאב - ציוד לאירועים"