דף הבית » בלוג מאמרים » קיום אירוע מחוץ לבית

קיום אירוע מחוץ לבית

חוגגים בר מצווה, שבת חתן או אירוע עסקי אבל נפלתם על יום גשום לקראת האירוע שלכם ? המאמר הבא יעזור לכם וימנע מכם לבטל את האירוע.
אז רגע לפני שאתם פונים למהדורת החדשות הקרובה ובודקים אם הגשם מתקרב ומחליטים לבטל את האירוע כדאי שתדעו שיש פתרון מעולה כדי שהאירוע בכל זאת ייצא לפועל ולא יבוטל למרות הגשם

 

הפתרון האולטמטיבי

היתרון של אוהלים באירועי חורף ואירועים מחוץ לבית הוא בעמידות שלהם בתנאי הגשם. סוג האוהל עשוי מיריעות PVC, מדובר בחומר חזק ועמיד בפני רוחות וגשמים חזקים ובנוסף הוא חסין מפני קרני השמש. קיימים המון סוגים של אוהלים בעוד שהיתרון המרכזי של אוהלים באירועי חורף הנו בעמידות וביציבות של האוהל, כמו כן חשוב תמיד לקחת בחשבון את מיקום האוהל ביחס לשטח שבו הוא ממוקם. ישנם מספר שטחים מרכזיים בהם נהוג למקם את האוהל מחוץ לבית:

גינה
מסביב למבנה
אספלט
שטח חולי

כאשר אנו ממקמים את האוהל בשטח חשוב לוודא תחילה את המיקום בו אנו מעוניינים לקבע את האוהל. האם מדובר בשטח פתוח ללא מבנים סביבו, דבר פחות מומלץ אשר ידרוש קיבוע מאסיבי ע"י משקולות רבים על מנת לקבע בצורה יציבה את האוהל או לחילופין שטח בסביבת מבנים כאשר המבנים מספקים לנו עמידות ויציבות חזקה בגלל עוצמת הרוחות אשר נחלשות עקב המבנים מסביב לעומת שטחים פתוחים שבהם אין לנו שליטה בעוצמת הרוחות.
העדיפות למיקום האוהל לקראת האירוע תהיה לחלוטין בשטח בנוי אך עם זאת עם אדמה רכה, סיבה זו עדיפה כיוון שהחברה אשר מתקינה את האוהל אינה נאלצת לקבע בזנטים בשטח שהוא אספלט \ בטון כך שהתקנת האוהל היא קלה יותר ואינה דורשת זמן רב וכוח אדם נוסף, עם זאת קיבוע האוהל בשטח בנוי מתאפשר בקלות יותר בעזרת מתיחת חבלים לקיבוע האוהל המאפשרים תחזוק נוסף עצם הזמן שבו האוהל נמצא בשטח.

איזה ציוד מתאים לאוהל באירוע מחוץ בית?

כאשר אתם פונים לחברה המציעה שירות להשכרת אוהלים חשוב לדעת שאותה חברה מחזיקה את הציוד הנלווה כגון: שולחנות וכיסאות, תאורה לפנים האוהל, ציוד חימום כגון תנורי אינפרא או פטריות חימום, מקרר, ציוד משלים לפינת קפה כגון מיחם, מחצלות ועוד. כך שלמעשה החברה סוגרת לכם את הפינה בכל הקשור לקיום האירוע שלכם.
בהנחה שאתם מקיימים אירוע רב משתתפים חשוב להתאים את גודל האוהל לכמות האורחים, רוב החברות מחזיקות מספר גדלים של אוהלים, החל מאוהלים להשכרה לכמות של 30 אנשים ועד לכמות של מאות ואפילו אלפי אנשים בהם נדרשים אוהלי ענק עם אישורים ותקנים מחמירים. בהנחה שהאירוע שלכם אינו מכוון לאלפי אנשים אוהל במידות קטנות עד 200 אנשים בהחלט יעשה את העבודה.

התמונות באתר להמחשה בלבד. ט.ל.ח​
כל הזכויות שמורות לחברת "אליאב - ציוד לאירועים"