דף הבית » קטלוג מוצרים » השכרת אוהלים » אוהל אבלים להשכרה

אוהל אבלים להשכרה

סוכת אבלים כולל כל הציוד הנלווה שאתם צריכים לשבעה
אנחנו איתכם גם ברגעים הקשים ביותר ויכולים לספק לכם אוהל אבלים עם כל הציוד הנלווה שמתאים לימי האבל והשבעה.

מספר מיוחד לאבלים שזמין 24 שעות >> 054-6734722

צרו איתנו קשר עכשיו ונשתדל לעזור בכל מה שנוכל.

יצירת קשר זריזה

סוכת אבלים להשכרה – למה דווקא אצלנו בקבוצת אליאב?

אצלנו תוכלו למצוא מגוון גדול של אוהלי אבלים להשכרה והנה הסיבות העיקריות והחשובות שבגללן אתם צריכים לבחור בנו:

  • אנחנו נותנים מענה ושירות טלפוני מיוחד לאבלים 24 שעות ביממה על מנת לספק לכם את הטוב ביותר וכך גם אם באמצע השבעה אתם צריכים משהו מיוחד ניהיה זמינים לרשותכם ונכונים לעזור לכם.
  • אנחנו מחזיקים סוכות אבלים איכותיות ויציבות שמגנות עליכם בכל תנאי מזג האוויר.
  • אנו בין החברות הגדולות בארץ שנותנת שירות של השכרת ציוד לאירועים מה שאומר שיש לנו מלאי ענק מעבר לאוהל אבלים שיכול לעזור לכם להעביר את ימי השבעה בקלות, כגון: פתרונות חימום/קירור, הגברה, תאורה, פתרונות הושבה, מיחמים ופלטות לחימום אוכל ועוד מגוון רחב של ציוד היכול להתאים לכם.
  • אנחנו עושים השתדלות ענקית לתת לכם את המחירים הטובים והמשתלמים ביותר בישראל תוך דגש על שירות איכותי, מקצועי וחם ללקוח.
  • אנחנו מספקים שירות של אוהלים לאבלים לכל חלקי הארץ.
  • יש לנו צוות גדול ומקצועי שאחראי רק על אוהלים להשכרה מה שאומר שאנו שולחים לכם עובדים מקצועיים שבנו במשך שנות פעילותנו עשרות אלפי אוהלים.
  • אנו מחדשים באופן קבוע ולעיתים קרובות מאד את מלאי אוהלי האבלים שלנו על מנת שלא תקבלו ציוד בלוי ותקול.
  • יש לנו זמינות מיידית ומהירה ביותר לאבלים כך שמרגע פנייתכם אנו יכולים להוציא את ההזמנה לפועל תוך מספר שעות בודדות ולעיתים עד כשעה מרגע ההזמנה, תלוי במיקומכם.
  • בראש האתר כתבנו לכם מספר מיוחד שזמין בכל עת במיוחד לאבלים, אבלים אצלנו לא פונים למוקד המכירות אלא לאיש צוות מיוחד שלנו שאחראי אך ורק על סוכת אבלים.

אנו מקווים שיתרונות אלו ועוד עשרות יתרונות אחרים יוכלו לענות לכם על השאלה למה דווקא סוכת אבלים דרכנו.

אנחנו מזמינים אתכם לחייג אלינו ונשמח לעזור ולייעץ ללא כל התחייבות במספר המיוחד שלנו לאבלים »
054-673-47-22 📞

סוכת אבלים להשכרה

בואו ונצלול קצת לעומקם של פרטים, לפניכם מאמר המפרט בצורה ברורה איך בוחרים אוהל לאבלים באופן מקצועי ללא טעויות וכן מהם הדברים שאליהם אנו צריכים לשים לב בעת הזמנת סוכת אבלים, ממה צריך להיזהר ועוד שפע של מידע שיכול ללמד ולהועיל לכם בדרך לבחירה טובה יותר שלא יעבדו עליכם.

הכנת השטח – איך נדע שאוהל האבלים מתאים לשטח הרצוי שלנו?

אז ראשית על מנת לדעת אם סוכת אבלים זה דבר שיכול להתאים לנו ואין שום דבר העלול להפריע להקמתו של האוהל, ישנם מספר נתונים חשובים שעלינו לבדוק בטרם אנו ניגשים להזמין אוהל לאבלים.

1. דבר ראשון שעלינו לבדוק הוא את השטח שעליו נרצה למקם את האוהל, תצטרכו לבדוק שאין שום דבר העלול להפריע להקמתו של האוהל על הקרקע, מה יכול להפריע אתם שואלים? ישנם המון דברים העלולים להפריע להקמה של סוכת אבלים כמו עצים או עשבים, מדרגה קטנה באמצע השטח המיועד להקמת האוהל, אדמה בוצית מאד שלא מאפשרת קרקע יציבה לעמודי האוהל אלא ועוד מגוון עצמים יכולים להוות מכשול בדרך להקמת אוהל האבלים שלכם.
ולכן חשוב לוודא כי במידה ויש איזה שהוא מכשול עלינו לדאוג להוריד או להסיר אותו או לחלופין לבחור בשטח אחר לצורך בניית הסוכה.

2. יש לוודא במאה אחוז שמידות השטח המיועדות להקמת האוהל הן גדולות יותר ממידות האוהל עצמו ב-30 ס"מ במינימום על מנת לאפשר הקמה של האוהל, לא פעם יצא לנו להגיע לשטח ולגלות שמידות הסוכה המוזמנת אינה מתאימה למידות הקיימות בשטח וזאת אף על פי שבדקנו עם הלקוח את המידות הקיימות אצלו.
לכן בעניין הזה דרושה מצידכם בדיקה קריטית לעניין על מנת שלא יהיו תקלות.

3. חשוב מאד לוודא כי אין שום דבר העלול להפריע להקמתו של האוהל בצדדיו או בגובהו, ניתן דוגמה, לפעמים אנו בודקים את מידות השטח וכן את קרקע השטח ומוציאים כי הכל מוכן ומתאים לצורך הקמת סוכת אבלים אך לא שמנו לב לדבר אחד חשוב, גובה התקרה שיש במקום נמוכה יותר מגובה האוהל עצמו, דבר שלא יאפשר לנו להקים את האוהל תחת אותה תקרה.
דוגמאות נוספות שיכולות להפריע בבניית סוכת האבלים: פרגולות נמוכות, מרפסת נמוכה שיוצאת אל חלק משטח האוהל, עציצים בצידי השטח ועוד…

4. דרכי הגישה אל המקום המיועד לבניית האוהל גם כן חשוב, לפעמיים חושבים על מקום מושלם לצורך בניית אוהל האבלים אבל אז מגלים כי אין גישה נוחה למקום מה שאומר שלא ניתן להוביל בכלל את חלקי האוהל אל תוך המקום המיועד ולכן בעת הזמנה של אוהל לאבלים עלינו לוודא כי קיימת גישה נוחה לצורך הבאת הציוד הדרוש וחלקי האוהל.

לא יודעים בדיוק האם אצלכם זה מוגדר כגישה נוחה? תרימו אלינו טלפון תתארו לנו את המקום ותכולו אפילו לצלם לנו באופן פשוט ומיד נוכל להגיד לכם האם חלקי האוהל יוכלו להגיע עד למקום שאתם חפצים בו.

הקרקע בה נבנה את האוהל
קרקע נכונה לבניית סוכת אבלים

החשיבות של החומרים מהם עשויה סוכת האבלים

כיום ישנם מגוון גדול של יצרניות וייבואני אוהלים, חלק מהאוהל איכותיים יותר וחלקם איכותיים הרבה פחות, לפעמיים אנחנו מחפשים את הזול ביותר וזה יכול לעלות לנו ביוקר, החשיבות של סוכת אבלים איכותית להשכרה היא גבוה מאד וזאת מהסיבה שאוהל לאבלים אמור להישאר במקומו למשך שבוע ולעיתים אף יותר ולכן הוא צריך לעמוד יציב ובטוח לכל אורך התקופה וממש "לשרוד" רוחות, גשמים ומזג אוויר סוער בעיקר בחודשי החורף מה שאומר שאם האוהל יהיה זול אז מן הסתם גם ייציבותו ובטיחותו יהיו זולים ולכן חשוב מאד לווודא כי האוהל מיוצר מחומרים איכותיים ולא די בחומרים איכותיים אלא לוודא כי מתקין האוהל מבצע קשירות בטיחות של הויואוהל לעצים או קירות סמוכים וכן ביצוע של קיבוע האוהל לקרקע באמצעות קידוח, משקולות ועוד מגוון פתרונות הקיימות בשוק הקמת האוהלים.

יש לוודא כי האוהל המגיע לכם עשוי לכל הפחות מיריעות P.V.C עבות כנ"ל גם לגבי גג האוהל, תוודאו כי כל היריעות וגג האוהל אינן בלויות, קרועות או עם חורים על מנת להבטיח כי במקרה של גשם לא יהיה לכם נזילה בתוך האוהל, אנחנו לדוגמה בקבוצת אליאב בע"מ מחדשים את האוהלים שלנו בתדירות גבוה מאד ולכן הסיכויים שדבר כזה יקרה הם נמוכים מאד.
וודאו כי מוטות האוהל עשויות לכל הפחות מברזל ולא מאלומינימום או מחומר קל אחר, ישנה חשיבות לכובד של האוהל, אוהלים שמיוצרים ממוטות אלומיניום או מוטות עץ דלילות נמצאים תחת סכנה של חוסר יציבות מוחלטת ברוחות חזקות דבר שיכול ממש לסכן חיים ולכן יש להקפיד על העניין מאד.

הדרך הטובה ביותר לבחון את האוהלים שלנו או של כל חברה אחרת היא באמצעות בדיקה של אוהלים אחרים שלנו הפרוסים ברחבי הארץ אך לצערנו כשקרוב משפחה שלנו נפטר אין לנו זמן להתעסק בזה כי אחרי הכל אנחנו מבינים שזה לא אירוע ולכן אנחנו יכולים לצלם לכם את סוכות האבלים שלנו ובנוסף אנחנו יכולים להגיד לכם שכל החומרים האיכותיים שציינו פה שמהם צריך להיות מורכב האוהל הם בוודאי החומרים שמהם עשויים האוהלים שלנו ואף מחומרים איכותיים יותר ממה שציינו, דוגמה קטנה שתעזור לכם להבין במה אנחנו שונים כשאנחנו בוחרים סוכת אבלים מחומרים איכותיים בלבד היא העובדה שכל סוכות האבלים שלנו עשויים מחומר מעכב בעירה, דבר חשוב שיכול להציל חיים.

החומרים מהם עשויים סוכת האבלים

בטיחות סוכת אבלים למשך כל השבעה

כידוע שבעה וניחום אבלים מתקיימת כ-7 ימים ולכן עניין הבטיחות באוהלים לאבלים הוא חשוב מאד ואין לזלזל בו, למה אנחנו מתכוונים שאנחנו אומרים בטיחות? נסביר..
ישנם לא מעט סוגי אוהלים בשוק שהינם לא בטיחותיים במיוחד וחלקם נועדו להקמה של כמה שעות בלבד, במקרה שלנו סוכת אבלים צריכה לעמוד יציבה וחזקה למשך כל תקופה השבעה ולכן חשוב מאד לקבע את האוהל בצורה טובה ובטיחותית על מנת שבמזג אוויר קיצוני נוכל להמשיך ולהבטיח את יציבותו של האוהל שלנו למשך כל ה-7 ימים.

את האוהל יש לקשור באמצעות חבלים איכותיים ועבים או ראצ'טים לקורות סמוכות, לקירות, לאדמה חזקה, לעצים יציבים ועוד או לחלופין לקבע את רגליי האוהל עם קידוח לאדמה במידה והדבר מתאפשר, פעולות אלו יכולים לייצב את האוהל ולגרום לו לשרוד גם מזג אוויר קיצוני במידה ויהיה.

עוד חשוב בעניין הבטיחות מה שכתבנו בסעיף הקודם שעלינו לשכור אוהלים איכותיים מחומרים כבדים שיבטיחו את בטיחות האוהל כמו לדוגמה יריעות עשויות מחומרים מעכבי בעירה, איטום נכון של האוהל מפני גשמים ורוחות ועוד.

דבר נוסף שיכול לתרום לייציבותו בטיחותו של האוהל הוא הקמת האוהל בשטח שבו כמעט ואין רוחות כמו בין בניינים בין שני קירות ועוד.

מבחינת פנים האוהל יש לדאוג שאין חפצים העלולים לגרום לנפילות או פציעות כמו לדגומה מוטות המקשרות בין רגליי האוהל שעלולים לגרום לנפילה בכניסה לאוהל, נוכל לספר לכם שאצלנו כל הכניסות לאוהל הם ללא מוטות העלולים לגרום לנפילה חלילה, במקום בו עשינו כניסה לאוהל אין מוטות על רצפת הכניסה דבר שיכול להבטיח כי אף אחד שיכנס לאוהל לא יצטרך לדלג מעל מוט או מכשול מסוים.

גם הציוד הנלווה שבתוך האוהל צריך לעמוד בתקני הבטיחות המחייבים במקום סגור, לדגומה לא מומלץ בכלל להשתמש בפטריות חימום על גז בפנים האוהל על מנת שלא יהיה סכנה שפטריית החימום עלולה לפול ולכן מומלץ ועדיף מאד להשתמש בתנורי חימום אינפרא אדום הקשורים לתקרת האוהל באמצעות שרשראות ברזל חזקות.

אוהל מקובע היטב לקרקע
אוהל מקובע היטב לקרקע

החשיבות של בחירת חברת השכרה עם ציוד נלווה

על מנת שתוכלו להימנע מכאבי ראש מיותרים על מנת לנסות ולאתר ספקים של ציוד נלווה מלבד סוכת האבלים יש לבחור בחברה שיש לה את כל הציוד הנלווה לצורך קיום השבעה כמו לדוגמה פתרונות חימום או קירור, ציוד הגברה לצורך שיעורי תורה המעוברים במהלך השבעה לכמות אנשים גדולה, כסאות ושולחנות ועוד אין ספור ציוד שיכול לעשות לכם חיים קלים ונוחים יותר.

אין נוחות מרבית יותר מכך שתבחרו בחברה שבה יש את כל הציוד שתרצו על מנת לדאוג לכל המנחמים שיגיעו במהלך השבוע לנחם את האבלים, בחירה בחברה שכזאת תעזור לכם לא לתזז בין חברות ההשכרה השונות. תארו לכם מצב בו אתם בוחרים בחרה שיש לה את אוהל האבלים בלבד ללא ציוד נלווה ובכך אם תרצו להוסיף כסאות ושולחנות לדגומה תצטרכו לחפש חברה נוספת, מובן שדבר כזה יגרום להתעסקות מיותרת עם מגוון רחב של ספקים דבר שאין את הזמן והכוחות אליו בתקופה שבה גם כך אנו מחפשים להוריד ככל הניתן את העומס מראשנו.

עוד דבר שיכול להועיל לכם בכך שתבחרו בחברה הנותנת את כל הציוד הדרוש לימי האבל הקשים הוא המחיר, מן הסתם אם תבחרו בחברה אחת שתספק עבורכם את כל הציוד הדרוש המחיר הוא גם לא יהיה גבוה כמו במקרה בו תצטרכו להזמין ממגוון ספקים שונים, כך שעל הדרך בהקמת סוכת אבלים תכולו להנות גם ממגוון ציוד נלווה שיכול להקל מעליכם את הצורך בפנייה למספר חברות שונות במקביל.

כל אוהל אבלים דורש גם תאורה נאותה לשעות הערב ולכן חשוב מאד לוודא שסוכת האבלים שאתם מזינים מגיעה עם תאורה התואמת לגודל האוהל, נוכל לומר לכם שאצלנו בכל הזמנת סוכת אבלים תכולו לקבל ללא כל עלות נוספת גם תאורה בהתאם לגודל הסוכה שתזמינו וכמו כן פריסת חשמל וכבלים מאריכים על מנת לדאוג לפתרון חשמל לכל העניין.
התאורה המומלצת ביותר לצורך אוהלים לאבלים היא תאורת לד כמעין פרוז'קטורים בעוצמה של עד 50 וואט ליחידה על מנת שכל האור לא יגיע ממקור אחד, דבר שיכול לגרום לסינוור ולכן מומלץ להשתמש במספר פרוז'קטורים הפרוסים לאורך תקרת האוהל.
הסוג השני של התאורה המומלצת יותר הוא גרילנדות להשכרה (שרשרת מנורות) כשהיא פרוסה לכל אורך תקרת האוהל, דבר שיכול לתת עוצמת תאורה אחידה בכל רחבי האוהל אך יחד עם זאת יש לזכור שאם חשוב לכם לחסוך בחשמל ככל הניתן כדאי לשכור פרוז'קטורים לד ולא גירלנדות המכילות נורות ליבון שכן תאורת הלד היא הרבה יותר חסכונית.

עוד דבר המחייב לעשות בו שימוש זה פתרונות הקירור בימי הקיץ החמים או פתרונות החימום בימי החורף הקרים. אם מדובר בתקופת הקיץ מומלץ לקחת מאווררים להשכרה או השכרת מצננים, אלה המוצרים שיתנו לכם מענה יעיל בימים החמים של הקיץ, מה גם שפתרונות אלה הם החסכוניים ביותר בחשמל ונותנים את התפוקה המרבית לצורך איוורור וקירור האוהל, עוד חשוב לדעת כי בימי הקיץ החמים תיהיה לכם האופציה לפתוח באוהל יריעיות כדי שתיהיה זרימת אוויר טובה לתוך האוהל, ישנם אוהלים שלא מאפשרים פתיחה של חולונות או יריעות באוהל וזה חסרון ענק בימים חמים, אצלנו לדגומה תכולו לבחור בכל חלק באוהל היכן תרצו שיהיה פתוח כך שגם מהבחינה הזאת האוהלים שלנו יודעים לתת מענה טוב.

בימי החורף שבהם הטמפרטורות נמוכות במיוחד כדאי ומומלץ לשכור תנורי אינפרא אדום שיכולים לתת תפוקה מעולה של חום ונוחות מרבית מפני הקור, ישנם רבים הטועים כי כדאי לבחור בפטריות חימום על גז להשכרה בתוך האוהל אך אין הדבר נכון מכיוון שהפעלת פטריית חימום על גז במקום סגור היא לא בטיחותית במיוחד, מה גם שאם האוהל קטן אנשים עלולים להיתקל בפטריית החימום הגדולה ולהפיל אותה חלילה, דבר שיכול להיות מסוכן מאד.
אצלנו בקבוצת אליאב מצאנו פתרון מעולה לתנורי החימום בכך שאנו תולים אותם באמצעות שרשראות ברזל חזקות לתקרת האוהל, כך שזה גם בטיחותי מאד שכן אין גישה למבקרים בתוך האוהל לגעת בהם וגם הם לא תופסים לכם מקום בחלל ומשאירים מקום פנוי לצורך דברים אחרים.
יש לזכור כי בדרך כלל תנורי חימום צורכים יותר חשמל להבדיל מפתרונות הקירור ולכן מומלץ מאד לא "להעמיס" על אותו קו חשמל יותר משני תנורים כי הדבר עלול להביא לנפילת החשמל עקב עומס מרבי ולכן מומלץ מאד באם מדובר ביותר משני תנורים לפצל את חיבור התנורים לשני שקעים שיושבים על פקק נפרד בלוח החשמל, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות חיבור של כבל מאריך אחד למטבח לדוגמה וחיבור של כבל מאריך אחר לחדר אחר בבית.

עוד דבר חשוב שאתם צריכים לוודא כי הוא מגיע יחד עם חברת ההשכרה שבה אתם בוחרים הוא כבלים מאריכים ארוכים מספיק וכן מפצלי חשמל שיאפשרו להוריד חשמל אל תוך אוהל האבלים, כך שאם אתם גרים בקומה גבוה לצורך הדוגמה ומחליטים להקים את סוכת האבלים מתחת לבניין חשוב להדגיש לחברת ההשכרה כי עליה להצטייד בכבלים מאריכים ארוכים שיוכלו להגיע מנקודת החשמל בבית עד לאוהל.
אצלנו בקבוצת אליאב תוכלו להנות מכבלים מאריכים ללא הגבלה וללא כל עלות נוספת מצידכם, רק חשוב לציין לנו את הדבר הזה וזה גם מה שנשאל אתכם בטלפון בטרם נגיע למקום להתקין את האוהל.

אוהל אבלים עם תנורי חימום
אוהל אבלים עם תנורי חימום

בחירה בחברת השכרה שתיהיה זמינה עבורכם לאורך כל ימי השבעה

תארו לכם מקרה בו בחרתם בחברה שתבצע עבורכם שרות של אוהל אבלים להשכרה, הם ביצעו את העבודה אך שכחו דבר מסוים או שאתם שכחתם להגיד להם דבר מסוים כמו לדגומה להגיד להם שידאגו לכם למי-חם על מנת שיהיה מים חמים לשתייה עבור האורחים שיבואו לנחם, אך אתם מנסים לתפוס את אותה חברה והם לא זמינים לכם לטלפון או לחלופין מאד קשה להשיג אותם. דבר כזה כמובן יבאס אתכם מאד.
אותו דבר יכול לקרות גם במידה ויתגלה איזה שהוא נזק באוהל או שמשהו פתאום קרה באמצע השבעה ואתם לא מצליחים לתפוס את אותה חברה ולכן חשוב מאד לוודא עם חברת ההשכרה שבה בחרתם שאכן יש להם איזה שהוא מוקד או מספר פלאפון מיוחד שבו תוכלו לתפוס אותם לכל אורך השבעה במידה ותצטרכו משהו חשוב, וודאו את העניין הזה כדי שתוכלו להיות בראש שקט שיש לכם "אבא ואמא" לכל הציוד שהזמנתם.

אצלנו בקבוצת אליאב נוכל להגיד לכם שהקצנו מספר מיוחד לאבלים לכל אורך ההתקשרות איתנו שבה זמין תמיד אחד מאיתנו על מנת שתוכלו לקבל מענה איכותי ונכון לעזרה בכל רגע במהלך השבעה, לעיתים אנחנו מקבלים טלפונים מלקוחות שהזמינו סוכת אבלים ומתקשרים אלינו על מנת להוסיף עוד ציוד כמו כסאות נוספים ועוד והם ממש מברכים אותנו על כך שהייתה להם דרך קלה להשיג אותנו בעת הצורך.

ולכן הזמינות לכל אורך ימי  השבעה של החברה שבה אתם בוחרים היא כל כך חשובה והכרחית שיכולה לחסוך ממכם הרבה כאב ראש, אחרי הכל אתם משלמים על כל השירות הזה לא מעט כסף וראוי שתקבלו מענה מהיר, איכותי ומכל הלב.

שאלות ותשובות נפוצות בעת השכרת סוכת אבלים:

שאלה: מה המחיר שנשלם עבור סוכת אבלים?
תשובה: המחיר שתשלמו עבור אוהל לאבלים משתנה מאד בהתאם לגודל האוהל ולכמות האנשים הצפויה בשבעה, נתון נוסף המשפיע על המחיר הוא העיר שבה תרצו שנקים עבורכם את סוכת האבלים.
נוכל להגיד לכם שאנו עושים השתדלות ענקית לדאוג לכם למחירים המשתלמים והטובים ביותר.

שאלה: מלבד אוהל אבלים אנו זקוקים לציוד נוסף, האם תוכלו לדאוג לנו גם לזה?
תשובה: בוודאי, אנו אחת החברות הגדולות בארץ להשכרת ציוד לאירועים כך שנוכל לדאוג לכם מלבד לסוכת האבלים גם לציוד רב נלווה בהתאם לבקשתכם.
קיים לנו מלאי ענק של כסאות ושולחנות, פתרונות חימום/קירור, מיחמים, תאורה, ציוד הגברה ועוד מגוון גדול של ציוד שיכול לחסוך לכם הרבה כאבי ראש.
בנוסף, באתר קיימות לכם חבילות מיוחדות לאבלים עם מגוון ציוד נלווה במחירי חבילה זולים מאד למשך כל תקופת השבעה, תכלו לראות מפרט מלא ומחירים מדויקים באתר שלנו.

שאלה: תוך כמה זמן תוכלו להיות אצלי עם סוכת אבלים?
תשובה: הזמינות שלנו עבור אוהלי אבלים להשכרה היא מהירה מאד, זה בעיקר תלוי איפה בארץ אתם נמצאים.
אנחנו עושים השתדלות גדולה לבצע התקנת סוכת אבלים תוך שעות בודדות מאד מרגע ההזמנה ובהתאם לזמינות המתקינים בשטח.
צרו איתנו קשר במספר: 077-50-20-847 ונוכל לדאוג לך מיידית לסוכת אבלים מותאמת במיוחד עבורכם.

התמונות באתר להמחשה בלבד. ט.ל.ח​. לקוחות יקרים, ייתכנו עליות מחירים על השכרת ציוד בחלק מהמוצרים ביום העצמאות ול"ג בעומר, יש להתעדכן אצל נציגי המכירות.
כל הזכויות שמורות לחברת "אליאב - ציוד לאירועים"